http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Облрада всебічно підтримуватиме об’єднані територіальні громади, які мають стати взірцем розвитку для інших.
Версія для друку Написати листа

Як повідомляє сайт Дніпропетровської обласної ради:

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов взяв участь у круглому столі «Першочергові завдання щодо забезпечення децентралізації та реформи місцевого самоврядування», що відбувся 29 січня у Міністерстві регіонального розвитку.

Учасники круглого столу, серед яких були представники Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента, народні депутати України та експерти, обговорили питання законодавчого забезпечення реформи, об’єднання громад, стратегічного планування регіонального розвитку.

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода закликав представників обласних рад всебічно підтримувати об’єднані територіальні громади, які мають стати для інших взірцем розвитку. Також він зазначив, що кошти Державного фонду регіонального розвитку розподіляються на основі затверджених обласними радами стратегій розвитку областей і планів з їх реалізації. Обласні ради мають бути зацікавленими у тому, щоб в області з’являлися якісні проекти регіонального розвитку, зайняти активну позицію у їх розробці і реалізації.

Крім того, учасниками обговорення були представники швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Програми розвитку ООН, проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», делегація представників «China Haisum Engineering».

Також на круглому столі мова йшла про законодавче забезпечення децентралізації та реформування місцевого самоврядування в контексті Конституційної реформи, практику впровадження Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», стратегічне планування регіонального розвитку та підготовку, оцінки та відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та коштів міжнародної технічної допомоги, удосконалення бюджетної децентралізації та податкової реформи.

Нагадаємо, що селище Ювілейне та село Степове об'єдналися та утворили Ювілейну об'єднану територіальну громаду!


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор