http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав.
Версія для друку Написати листа

15 лютого 2016 року вся Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, коли ми віддаємо данину поваги воїнам-інтернаціоналістам.

Вірні присязі, кращі сини українського народу мужньо та героїчно виконували свій військовий обов’язок на афганській землі, проявляючи свої найкращі якості: сміливість, відданість та відвагу.

Але, нажаль, війни не закінчуються довгоочікуваним моментом, коли замовкають постріли зброї. Ще протягом багатьох років вони лунатимуть відголосками в пам’яті, позбавляючи сну, раз у раз повертаючи до тих трагічних подій.
Ювілейна територіальна громада налічує 39 воїнів-інтернаціоналістів — учасників афганської війни та інших військових конфліктів, в яких приймали участь миротворчі сили України за роки незалежності.
Час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які демонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у військову форму.
Афганська війна завжди буде жити болем в серцях батьків і матерів, які втратили своїх синів.
Ви, шановні афганці, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.
Ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети. Вічна пам’ять воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок до кінця.
Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Щиро бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

З Повагою, Ювілейний селищний голова Іван Камінський.

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор