http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Ювілейна селищна територіальна громада Дніпропетровської області розпочала підготовку власної стратегії розвитку.
Версія для друку Написати листа

Ювілейна селищна територіальна громада Дніпропетровської області розпочала підготовку власної стратегії розвитку. Пілотний проект реалізується за підтримки Програмної ініціативи Демократична практика Міжнародного фонду «Відродження».

Ювілейна об’єднана громада була утворена однією з перших у області. Саме тому її  обрано для реалізації пілотного проекту. Втілювати його на практиці належить усій громаді, зокрема, робочій групі, до якої увійдуть представники владних структур, громадського сектору, бізнесу, ЗМІ. Саме робочій групі протягом 10 місяців необхідно провести аналіз ресурсного потенціалу об’єднаної громади, розробити стратегію економічного розвитку, представити її на затвердження  селищної ради та сприяти її подальшому впровадженню. Високу якість проекту гарантуватиме також експертна, методична, аналітична допомога провідних фахівців.

Перше засідання Робочої групи відбулося 30 березня 2016 р. о 10:00 за адресою: Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома», Дніпропетровський р-н, село Ювілейне, вул. В. Сухомлинського 66 (колишня Радгоспна).

Основними спікерами виступили:

  • Ювілейний селищний голова І. М. Камінський.
  • керівник проекту О.В. Козакевич (Фонд Громади «Джерело»).
  • консультант з питань стратегічного планування В. Проскурнін.

За словами ініціаторів проекту, до цього часу стратегічним плануванням здебільшого займалися міста, райони, регіони. Невеликі населені пункти не мали практики планувати майбутнє на віддалену перспективу. На сьогодні в Дніпропетровській області створено 16 об’єднаних громад, число яких буде зростати. Їх становленню, окрім власних ресурсів, сприятиме також і державна підтримка. Розширення повноважень громад одночасно значно підвищило їх відповідальність за доцільне використання цих коштів. Зокрема, з урахуванням своїх довгострокових планів. Тому так важливо сьогодні громадам і їх керівникам навчитись стратегічно мислити і планувати.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор