http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Весняний призов: майже сто чоловіків Дніпропетровщини уже відправилися на строкову службу.
Версія для друку Написати листа

Як повідомляє сайт обласної державної адміністрації (http://www.adm.dp.ua/OBLADM/obldp.nsf/document.xsp?id=4CD1032816181B7BC2257FB5002EE6E1):

На Дніпропетровщині продовжується весняний призов на строкову службу. 90 хлопців із регіону вже стали до служби. Призов триватиме до 1 липня. За цей час лави української армії поповнять 1800 чоловіків області. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

З 5 травня у Дніпропетровській області проходить весняний призов на строкову службу. Призвуть 1800 хлопців від 20 до 27 років. З них 799 будуть служити в лавах Збройних Сил України, 574 – у Нацгвардії, 407 – у прикордонних військах, 20 – у спецпідрозділах служби транспорту, 15 – у президентському полку.

Спочатку призовників відправлять до центрів підготовки на тримісячне навчання. З навчальних полігонів шлях лежить до військових частин. Нікого із строковиків на службу в зону АТО не відправлятимуть.


Термін строкової служби – півтора року, для магістрів він скорочується до одного. Відстрочення можуть отримати студенти денної форми навчання та військовозобов'язані, у яких є діти до трьох років або батьки, які потребують постійного догляду.

Весняний призов триватиме до 1 липня.

В області продовжується набір на службу за контрактом. До Збройних Сил України запрошуються стійкі, мужні та відважні. З початку року роботу в армії обрали близько 1600 чоловіків Дніпропетровської області.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор