http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Увага! Рішенням Ювілейної селищної ради будуть демонтовані МАФ та тимчасові споруди, встановлені без будь-якої дозвільної/погоджувальної документації.
Версія для друку Написати листа

Місцеве самоврядування

Ювілейна селищна рада

Дніпропетровського району Дніпропетровської області

             Десята сесія  сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

«Про демонтаж МАФів, тимчасових споруд

на території сел. Ювілейне»

З метою дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою і утримання об’єктів благоустрою на території селища Ювілейне в належному естетичному та санітарному  стані, у зв’язку з відсутністю відомостей про наявність будь – якої дозвільної/погоджувальної документації на розміщення об’єктів, на підставі Закону України, на підставі Земельного кодексу України, Кодексу газорозподільних систем Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», рішень Ювілейної селищної ради від 10.12.15 року № 36-3/VI «Про затвердження Правил благоустрою Ювілейної селищної територіальної громади»,      

ВИРІШИЛА:

  1. Комісії із демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд організувати та у місячний термін провести демонтаж тимчасових споруд, залучивши відповідну організацію у межах фінансування (на підставі укладеного договору про виконання робіт) за наступними адресами у селищі Ювілейне:
  • вул. Василя Сухомлинського (Совхозна) буд. № 60, (невідома особа)
  • вул. Будівельників (Фрунзе) (район будинку № 28)  (невідомі особи)
  • вул. Василя Сухомлинського (Совхозна) (район буд. № 50)  (ФОП Юсіфов Н.З.о)
  1. Звернутись до органів поліції для організації забезпечення громадського порядку під час проведення робіт з демонтажу.  
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на коміссію з питань житлово – комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, комісію з питань містобудування будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища,відділ державного архітектурно – будівельного контролю Ювілейної селищної ради.    

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                        І.М.КАМІНСЬКИЙ

      сел. Ювілейне

      12 травня 2016 року

      256 -10/VІІ

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор