http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
24 травня з робочим візитом до Ювілейної об’єднаної громади – однієї з перших на Дніпропетровщині, завітав Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.
Версія для друку Написати листа

24 травня з робочим візитом до Ювілейної об’єднаної громади однієї з перших на Дніпропетровщині, завітав Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

В рамках візиту Віце-прем’єр  міністр України у супроводі губернатора області Валентина Рєзніченко відвідали ЦНАП виконкому Ювілейної селищної ради, ознайомились з його роботою. Голова громади Іван Камінський доповів про наявні досягнення та проекти, які вже реалізовуються та які будуть реалізовуватись в найближчому майбутньому.

Далі гості відвідали «Дивоцвіт», який будується!

Розвиток громади, зокрема майбутнє селища – це щасливе дитинство! Саме тому в Ювілейному будується новий дитячий садочок, який має вирішити питання великої черги до дошкільних закладів.
«Садочок у Ювілейному – другий на Дніпропетровщині дошкільний заклад, який ми будуємо «з нуля» коштом обласного бюджету. Ще один зводимо на Лівобережному в обласному центрі. Після відкриття їх відвідуватимуть 440 малюків, – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Загалом відкриваємо цьогоріч півтори тисячі нових місць для дошкільнят».
Масштаби Ювілейного садочка вражають. Це п’ять окремих будівель, об’єднані переходами. Різні за кількістю поверхів та кольором. Загальна площа – більше 6 тисяч квадратних метрів.
«Один корпус – адміністративний, другий – для дитячого дозвілля, решта – під дитячі групи, – пояснив проектувальник Денис Кононов. – На дітей чекають затишні спальні та ігрові, музичний та спортивна  зали, комп’ютерні класи та навіть зимовий сад».
У садочку працюватимуть 4 ясельні та 8 дошкільних груп на 220 дітей.
Відкрити дошкільний заклад планують наприкінці цього року.

І наприкінці візиту в актовій залі Дніпропетровської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада за участю Віце-прем’єр міністра України Геннадія Зубко, губернатора області Валентина Рєзніченко та чисельних представників громади району, керівників підприємств та установ, депутатів обласної, районної та селищних рад, громадськості, де були обговоренні проблемні питання реформи децентралізації в Україні та були намічені шляхи вирішення чисельних проблем. На цій же нараді був підписаний меморандум про передачу в громаду повноважень ГАСК (архітектурна інспекція).

Про Ювілейну громаду Віце-премєр зазначив, що: «Це приклад того, як мають розвиватися громади»! Тому – «ТАК ТРИМАТИ»!

Пишаємось тим, що є представниками Ювілейної обєднаної громади, та долучаймося до процесів, які  мають забезпечити мешканцям гідне життя!

Ювілейна громада – нові можливості для нового життя!


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор