http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Слобожанська громада відсвяткувала 25 років Незалежності та День Національного Прапора!
Версія для друку Написати листа

Любити Вітчизну, любити завжди,
Поля її росні, зелені сади,
І їй не жаліти за дні молоді
Ні крові у битві, ні поту в труді…

День Незалежності – це велике свято! В першу чергу це можливість відкрито, вголос говорити і собі, і світові, що ти – українець, що в тебе є держава, і що ти можеш гордитися своєю територією, своєю країною, своїм народом.
Як святкувати 25 річницю незалежності?

 Мабуть, найбільшим святом буде обличчя українців в цей день, зокрема. Якщо кожен українець відчує це свято у своєму серці, у своїй сім’ї, і якщо для кожного це буде якесь піднесення, натхнення, то безумовно це буде відчуватися на національному рівні, це буде відчуватися на вулицях.

 Із вдячності героям, які захищають Незалежність треба почати! Та з вдячності героям – завершити! Та ,звісно ж, в цей день підзарядитися лише позитивними емоціями!

Так і святкували в Слобожанській громаді!

О 15-00 годині стартував Кубок голови громади з міні-футболу, в якому прийняли участь команди з м.Дніпро, села Степове, Слобожанського та команда партнера свята, будівельного гіпермаркета ОЛДІ. Билися не на жарт! Маємо переможця, ним стала команда Слобожанського Олімпік-2. Другими стали також господарі Олімпік -1, а третіх нагородили на сцені команду ОЛДІ.

Біля будинку культури розгорнули величезний прапор, згадали воїнів, які боронять країну, поклали квіти до пам’ятного знаку «Захисникам України» та урочистою ходою, з національними прапорами рушили до пам’ятника Чорнобильцям! Вшанували пам’ять борців з немирним атомом та учасник АТО Віталій Пазій під національний гімн підняв на флгштоці національний прапор!

Далі святкували на центральній площі!

Започаткували КНИГУ РЕКОРДІВ громади та вписали в неї ім’я двох рекордсменів! Жим штанги лежачи- Андрій Ключук (160 кг) та станова тяга – Сергій Столбцов (160 кг). Змагання з кроссфіту навіть визначило переможців в армспорті серед, увага, ЖІНОК! Ось такі вони в нас у громаді!

Кращі дитячі малюнки в рамках конкурсу «Україна своїми руками» були відмічені подарунками та передані в АТО!

Спортивні досягнення на цьому не завершилися! Близько 30 представників села Степове та Слобожанського та навіть двоє дітей перетнули величезну арку ФІНІШ, тим самим завершив перший в історії цих місць велопробіг « Дорогою Життя». Більш ніж 20 км на байках, з національною символікою та вдячністю всім патріотам країни подолали марафонці! Зустрічали всією громадою, отримали подарунки від селищної ради та партнерів і з гарним настроєм продовжили святкування!

 

Вітали неймовірні голоси районногобудинку культури: Ольга Мельничук, Еліна Цодікова та Любов Поліщук! Зворушила серця Тетяна Лимар, розповівши баладу про героя!

Дивував своїм вмінням ілюзіоніст, вразили віртуозним виконанням на світлодіодних баянах хлопці з дуету «Монте Карло»!  Махатма Шоу подарували справжню неонову казку та завершили все вогняною феєрією! Заряджали позитивом та танцювали під хіти хлопців із «The Labyrinth band»! Особлива подяка депутатському корпусу, нашій доблесній охороні «ЛЕВІТ», селищним підприємцям та установам, партнеру свята будівельному гіпермаркету ОЛДІ.

Одним словом, з Днем народження тебе, ненько!

Тобі 25 і ти прекрасна!

Із вдячністю до кожного, хто захищає твою Незалежність, та безмежною любов’ю, твоя Слобожанська громада, Дніпровського району, Дніпропетровської області!

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор