http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
В дошкільному навчальному закладі № 2 «Берізка» відбувся семінар-практикум для вихователів Дніпропетровського району з теми: «Роль педагога дошкільного закладу в створенні умов для успішної соціалізації дитини».
Версія для друку Написати листа

       З метою активізації та систематизації знань педагогів щодо створення умов для успішної  соціалізації вихованців 29.03.2016 року в дошкільному навчальному закладі № 2 «Берізка» відбувся семінар-практикум для вихователів Дніпропетровського району з теми: «Роль педагога дошкільного закладу в створенні умов для успішної соціалізації дитини».

      На семінарі були присутні начальник відділу освіти виконкому Ювілейної селищної ради Шеремет М.О., методист відділу освіти  виконкому Ювілейної селищної ради Кужель Н.О., вихователі та завідуючи дошкільних закладів. На увагу педагогам було представлено заняття в формі гри стратегії «Детективне агентство» в групі дітей 5 року життя, відеозапис заняття психолога з дітьми молодшого дошкільного віку в сенсорній кімнаті. Запам’яталась виставка-презентація «Створи ситуацію успіху» на якій продемонстровано матеріали з досвіду роботи колективу, багато нових посібників, зроблених руками вихователів.

  Семінар сприяв підвищенню фахового рівня, професійної компетентності педагогів та отримав високу оцінку присутніх.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор