http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Ювілейна селищна територіальна громада отримає власну стратегію розвитку.
Версія для друку Написати листа

Ювілейна селищна територіальна громада Дніпропетровської області розпочала підготовку власної стратегії розвитку. Пілотний проект реалізується за підтримки Програмної ініціативи Демократична практика Міжнародного фонду «Відродження». 23 березня цього року відбулась організаційна зустріч фонду громади "Джерело" з представниками влади та громадськістю. Звичайно місцевих жителів цікавило на скільки потрібна і важлива ця робота для їхнього майбуття.

Радник селищного голови Валерій Осадчук зазначив, що сьогодні Ювілейна селищна рада приймає участь у всіх міжнародних проектах, тому сьогодні за такої нагоди ми отримали право міжнародного фонду "Відродження" розробити стратегічний план розбудови громади на двадцять років.

Створення стратегії цілком залежить від мешканців громади, представників бізнесу, підприємств та установ, від їх ідей та проектів, які вони запропонують та візьмуть участь у їх реалізації - саме на цьому і наголошували автори, знайомлячи присутніх зі змістом і метою проекту. Лише тоді буде макисмальна віддача від стратегії, коли в її розробці приймуть участь усі представники громадськості.

Робочій групі, до складу якої увійшли представники влади, керівники установ та підприємств, бізнесу та громадськості, потрібно за 10 місяців провести аналіз ресурсного потенціалу об'єднаної громади та розробити стратегію економічного розвитку. А завершиться це громадським обговоренням, представленням в громаді та затвердженням  на сесії селищної ради, що дозволить цей проект запустити.

Слід зазначити, що подібна ініціатива реалізується у країні вперше і не випадково в Ювілейній громаді, одній з перших об'єднаних громад в регіоні та Україні. Та той факт, що цей проект проводиться із залученням фахівців - є безперечним гарантом успіху!


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор