http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Школа естетичного виховання розпочала учбовий рік.
Версія для друку Написати листа

Музика — це велике й прекрасне мистецтво, яке здатне передавати стан душі людини, виявляти її почуття, переживання, об'єднувати серця.

Кожний рік до Слобожанської школи естетичного виховання ( раніше – Дніпропетровська районна школа естетичного виховання) приходять навчатися  обдаровані діти. Багато з них у майбутньому оберуть своєю професією музику, ідуть навчатися до вищих мистецьких навчальних закладів.

Саме наснага і любов до музики педагогів сіє в душах учнів розуміння прекрасного.

Великий педагогічний і виконавський досвід, творче натхнення та уміла організація учбового процесу дозволяють колективу школи, під керівництвом Олени Олексіївни Огородової,  успішно вирішувати завдання естетичного виховання підростаючого покоління. Колектив неодноразово нагороджено почесними грамотами, дипломами та подяками місцевих органів самоврядування.

У цьому навчальному році, - розповідає  Олена Огородова, -  наша школа традиційно візьме у свою сім'ю юних музикантів та художників. Діти зможуть виявити свої музичні здібності та набути знання з малювання, музичної грамоти та сольфеджіо.

Ми дякуємо за увагу і допомогу Слобожанському селищному голові Івану Камінському. Завдяки фінансовій підтримці селищної ради ми значно покращили умови навчання дітей, зробили ремонт, придбали музичні інструменти. Тож бажаємо нашим учням успіхів, наснаги і відмінних оцінок.                                                      

 Статя за матеріалами Віри Касьянової.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор