http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Вітання голови Слобожанської об'єднаної територіальної громади з нагоди 25 річниці Незалежності України.
Версія для друку Написати листа

Шановні добродії!

Мешканці та гості Слобожанської об’єднаної територіальної громади Дніпровського району, Дніпропетровської області!

Щиро вітаю Вас із 25 річницею  Незалежності України!

Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.

Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Ми завжди боролися за свою свободу. От і сьогодні…

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Випробуванням на міць!

 В умовах російської агресії не може бути сумніву в тому, що працелюбний та волелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків тоді та крові наших побратимів сьогодні. Низький уклін та велика шана всім, хто боронить Незалежність України! 

Впевнений у безхмарному завтрашньому дні. Він обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї громади та своєї України.

 Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

Шановні співвітчизники! Бажаю вам здоров’я, щастя,мирного неба над головами, успіхів у всіх Ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.
З великим святом Вас!

З Днем Незалежності України!

З Повагою, голова Слобожанської об’єднаної територіальної громади

Іван Камінський , депутатський корпус та

апарат виконкому Слобожанської селищної ради.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор