http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
На Дніпропетровщині епідеміологічний поріг по грипу не перевищено.
Версія для друку Написати листа

Як повідомляє сайт Дніпропетровської обласної державної адміністрації:

Епідеміологічний поріг на Дніпропетровщині не перевищено. Цього тижня на застуду та грип захворіли 8,7 тисячі мешканців області. Це на 1,3 тисячі менше, ніж у попередні 7 днів, повідомила під час прес-конференції головний позаштатний інфекціоніст департаменту охорони здоров’я ОДА Валентина Ткаченко.

Валентина Ткаченко зазначила, що поки мешканці області менше хворіють на застуду та грип у порівнянні з минулим роком. Та розслаблятися не варто. Підвищення захворюваності очікується вже наприкінці січня.

«У цьому році маємо справу з грипом типу А та В. Перший нам вже відомий. Це небезпечний вірус, який визиває ускладнення. Другий – новий, проте не такий небезпечний», – зазначила лікар.

Уберегтися від застуди та грипу допоможуть нескладні правила: треба частіше мити руки, провітрювати приміщення, робити вологе прибирання, правильно харчуватися, тепло одягатися та уникати стресів.

«Якщо ж відчули перші симптоми недугу, залишайтеся вдома та викликайте до себе лікаря. Не зволікайте з цим. Вчасне лікування грипу допоможе уникнути ускладнень», – наголосила Валентина Ткаченко.

Майже 37 тисяч мешканців області завчасно зробили щеплення від грипу та можуть не турбуватися про наслідки хвороби.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор