http://dnuvilsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Ювілейна сел/рада >> Новини
Зареєструватися на пробне ЗНО можна вже сьогодні.
Версія для друку Написати листа

За повідомленням сайту Дніпропетровської обласної державної адміністрації:
5 січня, розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 30 січня. Подати заявку на участь у пробному тестуванні можна на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, повідомляють у департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

«Пробні тести максимально схожі на завдання основної сесії ЗНО. Така своєрідна репетиція дозволяє кожному абітурієнту випробувати свої сили, потренуватися, навчитися розраховувати час та долати стрес», - зазначила начальник управління середньої школи департаменту освіти та науки ОДА Валентина Середня.

Пробне тестування з української мови та літератури пройде 2 квітня. Потренуватися складати один з решти предметів - історію України, математику, біологію, географію, фізику, хімію, англійську, німецьку, іспанську, російську та французьку – можна буде 9 квітня.


Для того, щоб зареєструватися на пробне ЗНО, зайдіть на сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти - http://dneprtest.dp.ua. Оберіть рубрику «Пробне ЗНО-2016» та пройдіть просту реєстрацію. Інформацію про місце та час пробного екзамену можна знайти на цьому ж порталі в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» з 12 березня.

Цьогоріч правила проведення зовнішнього незалежного тестування знову змінено. На абітурієнтів чекає ще один обов’язковий іспит – з математики чи історії України. Також ліквідували різнорівневі профільні тести.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор